ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2017

ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ
  • Γιάννης Αλεξόπουλος 1ος
    στη Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του Μετσόβιου Πολυτεχνείου. 
  • Νικολοπούλου Αγγελική
    στο Τμήμα Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού του Παντείου Πανεπιστημίου.
  • Φώτης-Κων/νος Λαχανάς 5ος
    στο Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών, του Πανεπιστημίου Πειραιά.
ΕπώνυμοΌνομαΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥΘΕΩΝΗΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΓΔΑΝΕΡΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΩΤΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΕΝΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΗΛΙΑΝΝΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΧΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΡΤΑΚΟΥΜΑΡΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΧΑΝΑΣΦΩΤΙΟΣ – ΚΩΝ/ΝΟΣΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΙΟΛΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΥΣΙΚΑΤΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΤΣΟΥΡΑΕΛΛΗ  ΜΑΡΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΑΣΚΤ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥΝΙΚΗΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΗΑΛΚΜΗΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣΦΟΙΒΟΣΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΟΥΛΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΕπώνυμοΌνομαΣχολή Επιτυχίας
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΒΑΤΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑΝΙΚΟΛΕΤΤΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΪΔΑΣΙΑΣΩΝΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΔΟΥΜΑΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΕΞΑΡΧΟΥΙΩΑΝΝΑ   ΜΑΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΑΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΒΙΡΓΙΝΙΑΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΑΣΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΡΟΛΑΚΗΙΟΚΑΣΤΗΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΓΑΝΗΑΣΠΑΣΙΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΑΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΡΜΗΓΚΑΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΠΑΣΙΑΛΗΣΜΑΡΙΟΣ    ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΝΤΖΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΑΞΩΝΗΕΛΕΝΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΚΑΝΔΑΛΗΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΝΤΖΗΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΕπώνυμοΌνομαΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΤΑΚΗΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΔΑΛΟΥΚΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΣΣΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΛΑΓΑΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΥΤΡΑΝΑΤΑΛΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΜΑΡΤΙΝΗΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΗΤΣΟΥΡΑΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΗΤΣΟΥΡΑΣΜΑΡΙΟΣ ΑΡΙΩΝΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΜΠΙΑΝΚΑΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΜΟΙΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΙΖΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΠΑΛΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΙΣΚΟΠΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΘΑΚΗΕΛΙΣΑΒΕΤΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣΦΙΛΙΠΠΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΩΡΙΩΤΗΘΑΛΕΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΛΙΩΤΗΣΑΛΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΕΑ ΙΩΑΝ
ΧΑΛΙΩΤΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  4. ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   (ΑΘΗΝΑ )
  5. ΒΟΓΔΑΝΕΡΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ   (ΠΑΤΡΑ)
  6. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ )
  7. ΔΑΣΚΑΛΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ   (ΑΘΗΝΑ)
  8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  9. ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  10. ΚΑΛΑΘΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  11. ΚΑΡΜΙΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  12. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  13. ΚΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ)
  14. ΚΟΥΡΤΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  16. ΛΑΧΑΝΑ ΕΥΦΗΜΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  17. ΜΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  18. ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  19. ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ   ΣΟΦΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  20. ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  21. ΝΤΕΛΗΣ   ΔΙΟΝΥΣΗΣ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΕΝ
  22. ΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  23. ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)
  25. ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
  26. ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   (ΑΘΗΝΑ)
  27. ΣΜΥΡΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  28. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  29. ΦΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  30. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  31. ΒΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
  32. ΜΑΡΚΙΟΡΙ – ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)
  33. ΝΤΑΛΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
  34. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)
  35. ΣΤΑΘΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ   (ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ )
  36. ΦΛΩΡΙΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ (ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ )
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΗΕΚΠ. ΙΔΡΥΜΑ
    
ΣΤΑΜΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝΕΜΠ
ΜΠΟΥΣΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΕΜΠ
ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΝΟΜΙΚΗΕΚΠΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΜΑΡΙΑΙΑΤΡΚΗΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΟΥΛΕΤΣΙΩΤΗΑΝΘΟΥΛΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ&ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΖΩΗΜ.Μ.Ε.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΜΠΟΥΓΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΥΣΟΥΛΙΔΗΑΣΠΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ&ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣΠΑΝ.ΑΘ.
ΚΑΚΑΡΗΣΤΕΦΑΝΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΕΜΠ
ΛΟΥΚΗΜΑΡΚΕΛΛΑΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ&ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΚΟΡΓΙΑΛΑΣΚΩΝ/ΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΠΑΛΟΓΛΟΥΜΙΚΑΕΛΑΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ&ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛΔΙΕΘΝΩΝ&ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΤΣΙΤΟΥΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝΤΕΙ ΑΘ.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΠΑΡΣΑΛΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ&ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣΠΑΝ.ΠΕΛΟΠ.
ΤΖΙΜΑΝΙΚΟΛΕΤΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣΠΑΝ.ΚΡΗΤ.
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΦΩΤΕΙΝΗΤΕΦΑΑΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΟΒΙΤΣΠΕΤΡΟΣΤΕΦΑΑΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ&ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΤΕΙ ΑΘ.
ΚΕΧΑΓΙΑΒΙΡΓΙΝΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣΤΕΙ ΑΘ.
ΘΕΟΔΩΡΟΠΥΛΟΣΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΤΕΙ ΣΤ.ΕΛΛΑΔ.
ΤΣΙΛΙΑΝΟΜΑΡΤΣΕΛΛΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΜΠΑΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ&ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝΤΕΙ ΙΟΝ.ΝΗΣΩΝ
ΒΑΡΑΝΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΚΩΝ/ΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣΤΕΙ Δ. ΜΑΚ.
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣΠΑΥΛΟΣΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΕΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2012

1.ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)

2.ΓΕΡΟΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

4.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ

6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

7. ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

8. ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

9. ΚΟΥΔΟΥΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΗ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

10. ΜΠΑΛΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

11. ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

12. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)

13. ΜΠΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

14. ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

15. ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

16. ΠΑΝΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

17. ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

18. ΣΑΞΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ

19.ΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

20.ΣΚΑΦΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

21. ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)

22. ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ  ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

23.ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ

24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

25. ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΝΑ
ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

26. ΤΣΙΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ.ΣΧ.ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ(ΑΘΗΝΑ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ

27. ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

28. ΧΛΩΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2011

1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΣ
ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

2.ΑΝΤΙΒΑΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

3.ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

4.ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΣ. ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.)ΑΘΗΝΑΣ

5. ΒΑΣΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

6. ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

7. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

9. ΖΕΓΚΙΝΗ ΣΟΥΖΑΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

10. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ

11. ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΜΑΡΙΛΙΑ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΔΑΝΑΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

13. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

14. ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

15. ΚΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

16. ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18.ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

19. ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

20. ΜΑΝΕΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

21.ΜΑΝΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛ. (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.)ΑΘΗΝΑ

23. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24. ΜΑΧΜΟΥΡΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ

25. ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΗΛΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

26. ΜΠΑΦΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

27. ΜΠΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

28. ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

29. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

30.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

31. ΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

32. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

33. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

34. ΠΑΠΑΛΕΟΝΤΙΟΥ -ΤΟΥΜΑΖ. Μ.
ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓ.ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

35. ΠΕΤΟΒΙΤΣ ΜΑΤΘΙΛΔΗ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

36. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

37. ΣΑΖΑΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

38. ΣΑΛΗΜ ΙΜΑΝ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

39. ΣΓΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΛΗΡΟΦ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

40.ΣΟΥΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

41. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

42. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΓΝΗ
ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

43. ΤΕΠΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ/ΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

44. ΤΟΥΛΟΥΠΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

45. ΤΣΙΜΝΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ& ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

46. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

47. ΦΛΩΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

48. ΦΩΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

49. ΦΩΤΗΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ

50. ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2010 ΕΠΙΤΥΧΙΑ 95%

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

2.. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ

3.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

4. ΑΡΓΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

5. ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΑΣΩΝ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

7. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

8. ΚΑΛΑΘΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

9. ΚΑΛΕΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

10. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΠΙΧΕΙΡ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤΗΜ.ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11. ΚΑΤΣΙΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

12. ΚΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13. ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ ΞΕΝΙΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

14. ΚΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

15. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛ. ΑΘΗΝΑΣ

16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20. ΛΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

21.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ)

23. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

24. ΜΠΟΟΥΕΝ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

25. ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

26. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

27. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

28. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

29. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

30. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

31. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

32. ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

33. ΠΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

34. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

35. ΦΛΩΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

36. ΦΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

37. ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

39. ΧΥΤΑΣ-ΒΙΝΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ