Εξαιρετικές ήταν φέτος οι επιδόσεις των μαθητών μας της Γ’ Λυκείου στις Πανελλαδικές Εξετάσεις. Οι μαθητές του Ενισχυτικού Προγράμματος του Πλάτωνα αρίστευσαν σε ποσοστά πολλαπλάσια από τον πανελλαδικό μέσο όρο, στα 8 από τα 11 μαθήματα, ενώ με 19.647 μόρια, μαθητής μας βρίσκεται ανάμεσα στους πρώτους της χώρας. Δείτε αναλυτικά στους παρακάτω πίνακες:

ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

ΒΑΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΜΟΡΙΩΝ

 

ΜΟΡΙΑ ΠΟΣΟΣΤΟ
18.000 – 20.000 12.5%
15.000 – 18.000 31.25%
10.000 – 15.000 37.5%

 

 

ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΡΙΣΤΩΝ ΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑ

ΟΜΑΔΑ

ΠΡΟΣΑΝ.

ΜΑΘΗΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ «ΠΛΑΤΩΝ»
ΓΕΝ. ΠΑΙΔ. Ν. ΓΛΩΣΣΑ 1.25 % 6.25 %
ΑΝΘΡ ΙΣΤΟΡΙΑ Ο.Π. 12.34 % 36.36 %
ΑΝΘΡ ΑΡΧΑΙΑ Ο.Π. 2.71 % 0.00 %
ΑΝΘΡ ΛΑΤΙΝΙΚΑ Ο.Π. 20.25 % 63.64 %
ΘΕΤ ΦΥΣΙΚΗ Ο.Π. 25.56 % 41.67 %
ΘΕΤ ΧΗΜΕΙΑ Ο.Π. 23.92 % 41.67 %
ΘΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑ Ο.Π. 19.48 % 42.86 %
ΘΕΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο.Π 4.39 % 20.00 %
ΟΙΚ/ΠΛΗ ΑΕΠΠ Ο.Π. 14.17 % 37.50 %
ΟΙΚ/ΠΛΗ ΑΟΘ Ο.Π. 11.6 % 0.00 %
ΟΙΚ/ΠΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο.Π. 0.46 % 0.00 %

 

 

Αμέσως μόλις ολοκληρωθεί η σχετική διαδικασία θα ανακοινωθούν και οι σχολές εισαγωγής των μαθητών.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους!  

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΪΔΑΣ ΙΑΣΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΔΟΥΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΡΟΛΑΚΗ ΙΟΚΑΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΓΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ    ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΑΞΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΔΑ ΛΟΥΚΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΛΑΓΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΥΤΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΗΤΣΟΥΡΑ ΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑ ΜΠΙΑΝΚΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΟΙΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΙΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΙΣΚΟΠΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΘΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΩΡΙΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΑΛΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝ
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  4. ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   (ΑΘΗΝΑ )
  5. ΒΟΓΔΑΝΕΡΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ   (ΠΑΤΡΑ)
  6. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ )
  7. ΔΑΣΚΑΛΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ   (ΑΘΗΝΑ)
  8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  9. ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  10. ΚΑΛΑΘΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  11. ΚΑΡΜΙΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  12. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  13. ΚΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ)
  14. ΚΟΥΡΤΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  16. ΛΑΧΑΝΑ ΕΥΦΗΜΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  17. ΜΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  18. ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  19. ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ   ΣΟΦΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  20. ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  21. ΝΤΕΛΗΣ   ΔΙΟΝΥΣΗΣ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΕΝ
  22. ΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  23. ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)
  25. ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
  26. ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   (ΑΘΗΝΑ)
  27. ΣΜΥΡΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  28. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  29. ΦΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  30. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  31. ΒΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
  32. ΜΑΡΚΙΟΡΙ – ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)
  33. ΝΤΑΛΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
  34. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)
  35. ΣΤΑΘΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ   (ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ )
  36. ΦΛΩΡΙΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ (ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ )
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ ΕΚΠ. ΙΔΡΥΜΑ
       
ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΕΚΠΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΚΗ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΟΥΛΕΤΣΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ&ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ Μ.Μ.Ε. ΠΑΝ.ΑΘ.
ΜΠΟΥΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΥΣΟΥΛΙΔΗ ΑΣΠΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ&ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ.ΑΘ.
ΚΑΚΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ&ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ&ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΕΘΝΩΝ&ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘ.
ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘ.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΠΑΡΣΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡ.
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ&ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΛΟΠ.
ΤΖΙΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ.ΚΡΗΤ.
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΟΒΙΤΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ&ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘ.
ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘ.
ΘΕΟΔΩΡΟΠΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΣΤ.ΕΛΛΑΔ.
ΤΣΙΛΙΑΝΟ ΜΑΡΤΣΕΛΛΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΜΠΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ&ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝ.ΝΗΣΩΝ
ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ Δ. ΜΑΚ.
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2012

1.ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)

2.ΓΕΡΟΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

4.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ

6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

7. ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

8. ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

9. ΚΟΥΔΟΥΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΗ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

10. ΜΠΑΛΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

11. ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

12. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)

13. ΜΠΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

14. ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

15. ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

16. ΠΑΝΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

17. ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

18. ΣΑΞΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ

19.ΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

20.ΣΚΑΦΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

21. ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)

22. ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ  ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

23.ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ

24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

25. ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΝΑ
ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

26. ΤΣΙΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ.ΣΧ.ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ(ΑΘΗΝΑ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ

27. ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

28. ΧΛΩΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2011

1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΣ
ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

2.ΑΝΤΙΒΑΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

3.ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

4.ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΣ. ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.)ΑΘΗΝΑΣ

5. ΒΑΣΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

6. ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

7. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

9. ΖΕΓΚΙΝΗ ΣΟΥΖΑΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

10. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ

11. ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΜΑΡΙΛΙΑ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΔΑΝΑΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

13. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

14. ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

15. ΚΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

16. ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18.ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

19. ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

20. ΜΑΝΕΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

21.ΜΑΝΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛ. (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.)ΑΘΗΝΑ

23. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24. ΜΑΧΜΟΥΡΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ

25. ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΗΛΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

26. ΜΠΑΦΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

27. ΜΠΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

28. ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

29. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

30.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

31. ΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

32. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

33. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

34. ΠΑΠΑΛΕΟΝΤΙΟΥ -ΤΟΥΜΑΖ. Μ.
ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓ.ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

35. ΠΕΤΟΒΙΤΣ ΜΑΤΘΙΛΔΗ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

36. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

37. ΣΑΖΑΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

38. ΣΑΛΗΜ ΙΜΑΝ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

39. ΣΓΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΛΗΡΟΦ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

40.ΣΟΥΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

41. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

42. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΓΝΗ
ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

43. ΤΕΠΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ/ΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

44. ΤΟΥΛΟΥΠΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

45. ΤΣΙΜΝΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ& ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

46. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

47. ΦΛΩΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

48. ΦΩΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

49. ΦΩΤΗΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ

50. ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2010 ΕΠΙΤΥΧΙΑ 95%

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

2.. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ

3.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

4. ΑΡΓΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

5. ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΑΣΩΝ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

7. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

8. ΚΑΛΑΘΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

9. ΚΑΛΕΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

10. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΠΙΧΕΙΡ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤΗΜ.ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11. ΚΑΤΣΙΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

12. ΚΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13. ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ ΞΕΝΙΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

14. ΚΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

15. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛ. ΑΘΗΝΑΣ

16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20. ΛΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

21.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ)

23. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

24. ΜΠΟΟΥΕΝ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

25. ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

26. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

27. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

28. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

29. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

30. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

31. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

32. ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

33. ΠΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

34. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

35. ΦΛΩΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

36. ΦΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

37. ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

39. ΧΥΤΑΣ-ΒΙΝΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ